4a83ab5da41ebaf0160e2df02e04a8b2_w1663_h558
«MINI PC: Android TV Box у безоплатне користування»
Акцiя припинена 01.10.2017
Акція «MINI PC: Android TV Box у безоплатне користування» (надалі- Акція) проводиться з метою залучення абонентів та популяризації послуги телебачення.
Учасники Акції – нові абоненти, що підключаються до телекомунікаційної мережі Batyevka.NET в період дії акції, обираючи тарифні плани «Інтернет і телебачення» і «Телебачення», та погоджуються з її умовами.
Суть і умови акції
Нові абоненти, що підключаються до телекомунікаційної мережі Batyevka.NET, обираючи тарифні плани «Інтернет і телебачення» та «Телебачення» , можуть отримати MINI PC: Android TV Boxу у безоплатне користування.
Обов’язковою умовою є підписання абонентом додаткового договору та внесення на особистий рахунок авансового платежу у розмірі 1000,00 грн.
Внесені кошти використовуються на абонентну плату за замовлені телекомунікаційні послуги. Додаткові послуги сплачуються абонентом окремо згідно діючих цін на такі послуги.
MINI PC: Android TV Box надається на весь період користування послугами.
Умови Акції можуть бути змінені чи завершено дію Акції за наказом директора ТОВ «БАТИЇВКА».
«Приведи друзів»
Дійсна на постійній основі

Умови акції «Приведи друзів» (надалі- Акція)


1. Учасники акції - існуючі та потенційні абоненти мережі Batyevka.NET (надалі - Абоненти), що користуються послугами доступу до мережі інтернет (надалі –послуги) і не підпадають під ПРИМІТКИ (розділ 4).
2. СУТЬ АКЦІЇ
2.1. Особа, що порекомендувала послуги (рекомендодавець), та особа, якій порекомендували послуги (Друг), отримують бонус:
у розмірі 100 грн. (по 50 грн. кожному), якщо рекомендодавець є абонентом мережі.
у розмірі 200 грн. (по 100 грн. кожному), якщо рекомендодавець не є абонентом мережі і підключається одночасно із другом.
2.2. Надати заявку на підключення до Послуги по акції можна одним із способів:
цілодобово за телефонами (044) 49-555-49, (093)17-00-573;
написавши на електронну адресу: dogovor@batyevka.net.
3. МЕХАНІЗМ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
3.1 Для участі в акції Друг подає заявку на підключення до Послуги, повідомляє про намір взяти участь у акції, вказує П.І.Б. рекомендодавця і номер його договору, якщо Рекомендодавець є абонентом Мережі.
Якщо Рекомендодавець не є абонентом мережі, - при поданні заявки на підключення, Рекомендодавець повідомляє П.І.Б. Друга, Друг в свою чергу повідомляє П.Б.Рекомендодавця.
3.2 При підключенні послуги, працівник BATYEVKA.NET, окрім особистих даних абонента, зазначає в заявці назву акції та дані Рекомендодавця, при підключенні Друга; та дані Друга -при підключення Рекомендодавця.
3.3 Бонуси зараховується на особисті рахунки Рекомендодавця і Друга протягом 3-х робочих днів після надходження коштів за перший місяць користування послугами від Друга та Рекомендодавця, у разі , якщо він є абонентом мережі.
3.4 Кількість бонусів за підключених Друзів необмежено.
4. ПРИМІТКИ
4.1 Акція не поширюється на осіб, що розірвали договір з Batyevka.NET в період дії Акції.
4.2 Акція не поширюється на осіб, які проживають в гуртожитку або підключаються за адресою, де є активні абоненти мережі (за винятком квартир, що здаються у найм).
4.3 В акції не можуть брати участь абоненти, які мають заборгованість за послуги.
4.4 Сума накопичених бонусів по акції може бути використана на абонентну плату, а також додаткові послуги*, в розмірі не больше 50 відсотків обов’язкового щомісячного платежу**.
* бонуси не можуть бути використані при розрахунках за обладнання.
**в період дії Акції, Участник повинен безперервно користуватися послугами та своєчасно їх оплачувати , в іншому випадку, бонуси на особистому рахунку будуть анульовані.
«Міняй інтернет-провайдера»
Дійсна на постійній основі

Умови акції


Учасники Акції - потенційні абоненти мережі Batyevka.NET (надалі - Клієнти), які мають намір користуватися послугами доступу до мережі Інтернет (надалі- Послуги), змінивши Інтернет-Провайдера з технологією Ethernet.

 

Суть акції


1. Клієнт отримує в подарунок (тобто за 1 грн.) два місяці користування Послугами, якщо змінює інтернет-провайдера і вже має кабель в квартирі;
Під кабелем мається на увазі кабель UTP, який використовується для підключення Ethernet 100 Мбіт.
2. Надати заявку на підключення до Послуги по акції можна одним із способів:
цілодобово за телефонами (044) 49-555-49, (093)17-00-573;
написавши на електронну адресу: dogovor@batyevka.net.

 

Механізм проведення акції


1. Клієнт, при укладенні договору з Batyevka.NET, надає підтверджуючі документи про користування послугами іншого провайдера (договір, акт підключення чи інше, та /або документи, що підтверджують сплату послуг іншого провайдера, не старіше 2-х календарних місяців).
2.Клієнт повинен внести на свій особовий рахунок початковий платіж - кошти у розмірі однієї абонентної плати, які будуть використані ним у 3-му місяці користування Послугами.

 

Примітки


1. Не можуть брати участь у Акції особи, які:
- розірвали договір з Batyevka.NET у період дії Акції;
- вже користуються послугами Batyevka.NET;
- підключаються за адресою, за якою є активні абоненти мережі, за винятком квартир, що здаються у найм.
2 Учасник Акції може брати участь у інших акціях провайдера з 3-го місяця користування Послугою.