Технологія GPON – Batyevka.net

Підключення до GPON

Про технологію GPON

GPON - це широкосмугові мережі мультисервісного доступу, де по одному кабелю надаються послуги інтернету, телефонії і телебачення з гарантованою якістю обслуговування. GPON - це ваш персональний оптоволоконний канал з можливістю пропускної здатності до 1 Гб / с.

GPON - справжня революція у сфері телекомунікацій!

Технологія активно розвивається у всьому світі, а число абонентів, у тому числі і в Україні, зростає стрімкими темпами. Оптоволоконний кабель прокладається в квартиру, що гарантує найвищу якість послуг і стабільність швидкостей.

Обладнання

Модем ONT, необхідний для підключення, встановлюється в квартирі користувача, що дозволяє підключати додаткові послуги віддалено. Модем вже має вбудований Wi-Fi. Підключення ONT і саме устаткування абсолютно безкоштовно для користувачів.

Batyevka.NET активно модернізує свою Мережу на GPON


Щоб абоненти змогли гідно оцінити ПЕРЕДОВІ технології в галузі зв'язку.
Компанія Batyevka.NET активно модернізує свою Мережу в Солом'янському районі міста Києва за технологією GPON. Забезпечення доступу в Інтернет за технологією GPON передбачає заміну застарілих мідних кабелів на більш прогресивні оптоволоконні, що мають значно більшу пропускну здатність. Сигнал по такому кабелю проходить за допомогою світлового, а не електричного імпульсу. Світловий імпульс проходить по скляному волокну, забезпечуючи більш надійний сигнал і високу швидкість при низьких енерговитратах.

Технологія GPON передбачає прокладання оптоволоконного кабелю безпосередньо в квартиру абонента, а не до будинку в цілому, що гарантує сталу швидкість доступу в Інтернет і виключає збої в роботі через перевантаження мережі. Для підключення до технології GPON, абоненту безкоштовно встановлюється модем - ONT (Optical Network Terminal), завдяки якому, підключення всіх послуг у подальшому відбувається віддалено і в одному пристрої. Модем має вбудований Wi-Fi, по мережі якого можна працювати без проводів з будь-яким пристроєм.

Перспективи розвитку

Сьогодні з упевненістю можна сказати, що технологія GPON не тільки йде в ногу з часом, а й значною мірою випереджає його, розширюючи межі можливого. Новий стандарт швидкостей дозволить постійно поповнювати пакет послуг, що надаються. Відеоспостереження, телеметрія, охоронна сигналізація та інші послуги за допомогою технології GPON стають доступні для абонентів. Ресурси технології дозволяють говорити про перспективи розробки і впровадження безлічі інших послуг для кращої якості життя.

GPON у світі

GPON стрімко розвивається в США, Японії, Кореї, ОАЕ і ряді європейських країн, як найбільш перспективна технологія доступу.
Україна поки відстає за відсотковими показниками охоплення, однак, динаміка розвитку відповідає світовим тенденціям.