ТВ-приставкиВартість:1350 грнНове покоління телевізійних FullHD приставок забезпечить вашому телевізору весь необхідний смарт функціонал. Підключайте приставку до вашого ТВ за допомогою HDMI або RCA роз'ємів, а також до мережі Інтернет за допомогою Wi-Fi або LAN. Насолоджуйтесь безмежністю онлайн розваг: фільми, онлайн телебачення, соціальні мережі, відео чати, ігри. Безмежність контенту Ви отримуєте хвилю розважального контенту з популярних додатків, які доступні на Play Market та інших ресурсах - Fs, Ex, VK, TorrentTV, Youtube і тисячі інших.


Вартість:1400 грнiNeXT TV3 з операційною системою Android TV версії 6.0.1 і фірмовими корисними додатками на борту! Плеєр працює на ОС Android TV, створеній спеціально для телевізорів. Дана ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена багатьох функцій, необхідних для управління смартфоном, планшетом і т.д. iNeXT TV3 - це нова модель в лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду онлайн відео-, аудіо- та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p до 30fps) з підтримкою сучасного кодека H.265. Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані. Головна особливість iNeXT TV3 - всі актуальні і затребувані програми вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, улюблена музика - це все в одному пристрої. Крім стандартного пульту, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а також, за допомогою гіроскопічного пульту-мишки або стандартної комп'ютерної мишки.


Вартість:3950 грнMINIX NEO U9-H - симбіоз потужного заліза і функціоналу. Відео в 4К з соковитими кольорами до 10-bit зроблять перегляд тисячі безкоштовних каналів з усього світу ще комфортніше. Версія Android 6 дозволяє використовувати NEO U9-H як ігрову приставку і відкриває доступ до улюблених програм, радіо, Skype, послуги VoIP і багато іншого.