ТВ-приставкиВартість:1350 грнНове покоління телевізійних FullHD приставок забезпечить вашому телевізору весь необхідний смарт функціонал. Підключайте приставку до вашого ТВ за допомогою HDMI або RCA роз'ємів, а також до мережі Інтернет за допомогою Wi-Fi або LAN. Насолоджуйтесь безмежністю онлайн розваг: фільми, онлайн телебачення, соціальні мережі, відео чати, ігри. Безмежність контенту Ви отримуєте хвилю розважального контенту з популярних додатків, які доступні на Play Market та інших ресурсах - Fs, Ex, VK, TorrentTV, Youtube і тисячі інших.


Вартість:1250 грнNeXT TV 2e - це нова модель в лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду відео-, аудіо- та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи Full HD 1080p) з підтримкою сучасного кодека H.265 (HEVC) ! Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.Головна особливість iNeXT TV 2e - всі актуальні і затребувані програми вже встановлені:Фірмовий додаток для перегляду IPTV будь-якого провайдера та сервіс перегляду фільмів, серіалів, мультфільмів у високій якості онлайн! Нічого скачувати не потрібно!


Вартість:3950 грнMINIX NEO U9-H - симбіоз потужного заліза і функціоналу. Відео в 4К з соковитими кольорами до 10-bit зроблять перегляд тисячі безкоштовних каналів з усього світу ще комфортніше. Версія Android 6 дозволяє використовувати NEO U9-H як ігрову приставку і відкриває доступ до улюблених програм, радіо, Skype, послуги VoIP і багато іншого.