Укр
Рус
Англ

Звони нам! У нас быстрый дозвон, живые операторы

0 800 30 32 30
Укр
ДОГОВІР ПРО ЗАМІНУ СТОРОНИ

в укладеному договорі про надання телекомунікаційних послуг на умовах публічної оферти

м. Київ

«01» листопада 2019 рокуТовариство з обмеженою відповідальністю «БАТИЇВКА», у особі директора Козюбри Тетяни Андріївни, яка діє на підставі Статуту, яке є Виконавцем за договором про надання телекомунікаційних послуг на умовах публічної оферти, надалі іменований по тексту цього Договору як Первісний Виконавець та

Фізична особа – підприємець Радецький Святослав Олександрович, надалі іменований по тексту цього Договору, як Новий Виконавець, та

Фізична особа, яка уклала в якості Замовника з Первісним Виконавцем договір про надання телекомунікаційних послуг на умовах публічної оферти (надалі – Основний договір) та є абонентом телекомунікаційної мережі www.batyevka.net, надалі іменований по тексту цієї угоди, як Замовник, враховуючи що :

- Замовник, відповідно до Основного договору, користується телекомунікаційними послугами на Визначеній території (в межах вулиць Солом’янського району), на якій відповідно до договору про надання невиключної ліцензії від 21 жовтня 2019 року між Власником знаку для товарів і послуг та Первісним виконавцем, останній з «01» листопада 2019 року втрачає право надавати телекомунікаційні послуги під знаком для товарів та послуг Batyevka.net;

- Новий виконавець з «01» листопада 2019 року матиме виключне право надавати телекомунікаційні послуги під знаком для товарів та послуг Batyevka.net на Визначеній території, на якій користується телекомунікаційними послугами Замовник уклали цей договір про заміну сторони за Основним договором, якою є Первісний Виконавець на Нового Виконавця.

у відповідності з цим договором :

  1. Первісний Виконавець уступає (передає), а Новий Виконавець набуває всіх прав та приймає на себе виконання всіх зобов’язань Виконавця за Основним договором, укладеним між Первісним Виконавцем та Замовником, з моменту набрання чинності цим Договором.
  2. Замовник надає свою згоду на заміну Виконавця в Основному договорі укладеному між Первісним Виконавцем та Замовником.
  3. Вся попередня оплата сплачена Замовником на рахунки Первісного Виконавця, враховуватиметься Новим Виконавцем при наданні телекомунікаційних послуг і укладанням цього Договору Замовником, як Кредитором, у відповідності до статті 520 Цивільного кодексу України, надається згода на переведення боргу Первісного Виконавця, який полягає в зобов’язанні надавати телекомунікаційні послуги згідно діючого тарифного плану на суму вказану на особовому рахунку Замовника, на Нового Виконавця.
  4. Цей договір набуває чинності з моменту сплати Замовником відповідної квитанції з реквізитами Нового Виконавця, на якій міститься індивідуальна пропозиція щодо укладання цього Договору про заміну Сторони в Основному договорі.
  5. У разі несплати відповідної квитанції з реквізитами Нового Виконавця, на якій міститься індивідуальна пропозиція щодо укладання цього Договору про заміну в Основному договорі протягом 60 календарних днів - Основний договір вважатиметься розірваним внаслідок односторонньої відмови від Основного договору Первісного виконавця, а індивідуальна пропозиція щодо укладання цього Договору про заміну Сторони в Основному договорі вважатиметься відмовою від Договору з боку Виконавця, вчиненою, у відповідності з п. 9.4. Основного договору.
Другие статьи по темам

← Назад
Номер договора
Телефон
Email
Еще не зарегистрированы?
Зарегистрироваться
Оставьте свой номер телефона и ожидайте звонка
E-mail
Телефон
Отсрочить платеж на 2 дня за 10 грн
С Вашего счета снята плата за услугу в размере 10 грн
Закрыть
Заполни эту заявку — получи 5% скидки!
1
2
3
4
5
6
7
Ваш тариф

Интернет

Мегабит
30

Телевидение

Каналов
155
125
грн/мес
Интернет
30Мегабит
8 000 фильмов
Данные подключения
Дата и время подключения: Забронировать
Для вашего адреса доступно подключение оптическим волокном G657
Выберете уровень качества подключения
Оборудование

Xiaomi Mi Router 4

3000 грн
1599грн
Количество

Xiaomi Mi BOX 4

2399грн
Количество
Ваш телевизор должен быть «умным» или должна быть приставка
Стоимость выбранного оборудования
0грн
Дополнительные услуги для Интернета
Данные абонента
Подтверждение заявки
Данные подключения
Адрес подключения г. Киев,
ФИО
Контактные данные
Телефон
E-mail
Комментарии и пожелания
Ваш заказ
Услуга Интернет и ТВ Стоимость
Скороcть 0Мегабит 0грн/мес
Количество каналов 0 0грн/мес
Тип подключения

Оборудование
Дополнительные опции
Итого к оплате
грн
Разово грн
Ежемесячно 200грн

Есть вопросы? Мы перезвоним через 30 секунд!

Перезвоните мне